Služby

Naše firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví, ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby "na klíč".


Stavby

Naše stavební firma ELKOS-CL s.r.o.nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby - ať už rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly nebo i jiných komerčních i nekomerčních objektů. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Elektromontáže a revize

Používáme nejmodernější postupy, kalibrované diagnostické přístroje  a materiály té nejvyšší kvality. V zaměsnaneckých řadách máme vlastní revizní techniky, autorizované projektanty ČKAIT a vyškolené pracovníky na celou řadu technologických specifikací. Pokud potřebujete stavět, rekonstruovat, opravovat, či pouze poradit v oblasti elektrotechniky, neváhejte nás kontaktovat.