O násNaše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme vám k dispozici. Naše společnost má vždy za cíl skutečnost aby, na konci každé zakázky byli spokojení naši zákazníci. Kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

Firma ELKOS-CL s.r.o si zakládá na osobním přístupu k zákazníkovi, bez ohledu zda se jedná o veřejného zadavatele nebo soukromého investora. V návaznosti na požadavky a přání zákazníka, naši odborníci navrhnou nejvhodnější materiály, technologické postupy a další odborná řešení. Skutečná kvalita a odpovědná kontrola stavebních prací, je zaručena autorizovanými techniky v oboru pozemní stavitelství, technika prostředí staveb, technologická zařízení a specializace na elektrotechnická zařízení.

Firma ELKOS-CL s.r.o je samostatným právním subjektem se sídlem v České Lípě. Díky pracovnímu úsilí a zkušenostem,  odborným znalostem managementu, a síti specializovaných smluvních partnerů, jsme schopni dodávat a zajišťovat ucelené generální dodávky.


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.